PROGRAMY NOBOX TV

Piękno, pasja, tradycja, zdrowie, adrenalina, ludzie.

Z PASJĄ PRZEZ ŻYCIE

Anna Kalata – znana ze swoich przemian celebrytka, zaprosi swoich rozmówców do studia i porozmawia z nimi o ich pasjach. W programie wystąpią ciekawe osoby znane z pierwszych stron gazet, jak również nietuzinkowi hobbyści i pasjonaci różnych dziedzin od żeglarstwa, po astronomię.

ZDROWOTNE ABC

„Zdrowotne ABC” to program o tematyce medycznej. W każdym odcinku będziemy omawiać zagadnienia i choroby dotykające wiele kobiet. Nasza prezenterka Beata Grabiańska rzeczowo przedstawi temat i porozmawia ze specjalistami poszczególnych dziedzin.

NIEZŁE ZIÓŁKO

„Niezłe ziółko” to program dla wszystkich miłośników ziołolecznictwa, zielarstwa oraz medycyny niekonwencjonalnej. W każdym odcinku, prowadząca – Izabela Frąckiewicz będzie opowiadać o dobroczynnych właściwościach ziół na zdrowie człowieka.

AKTYWACJA

„Aktywacja” to program o tematyce sportowo – turystycznej, w którym prezentowane będą możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Tematyka programu oscylować będzie wokół takich dziedzin, które interesują osoby żyjące aktywnie, interesujące się sportem i rekreacją oraz turystyką.

ADAM POMÓŻ

Program “Adam, pomóż!” jest programem poradnikowym prezentującym popularny w ostatnich latach ruch homemade. W każdym odcinku prowadzący Adam zaprezentuje wykonany ręcznie przedmiot, ozdobę itp. Produkty i ozdoby wykonane będą z nieużytecznych najczęściej przedmiotów, które można znaleźć w każdym domu.

ASTROKOSMETYKA

“Astrokosmetyka” to program poradnikowy o kosmetologii w połączeniu z astrologią. W każdym odcinku widzowie będą mogli zapoznać się z jednym zagadnieniem ściśle związanym z wpływem faz księżyca na nasze ciało. Program będzie realizowany w gabinecie kosmetycznym.

DOBRE BO POLSKIE

”Dobre bo polskie” to cykl programów kulinarnych związanych z modnym ostatnio tematem przetwórstwa domowego. W każdym odcinku prezenter będzie demonstrować jak w warunkach domowych wykonać takie specjały jak swojska kiełbasa, ser mozzarella czy chociażby ogórki kiszone.

CIASTKO Z DZIURKĄ

„Ciastko z dziurką” to starcie dwóch silnych osobowości. Redaktorka naczelna portalu obcasy.pl Monika Rebelak i Tomek “Brzoza” Brzeziński – prezenter radia Hobby, zaproszą do studia celebrytów i porozmawiają z nimi o ich życiu.

MUZYCZNA POCZTA

Program “Muzyczna Poczta” to ekskluzywna forma przekazywania życzeń na żywo, na wizji, wszystkim tym, którzy są nam bliscy i którym chcemy przesłać wspaniały prezent w postaci piosenki. Za pośrednictwem programu można będzie przesłać komuś kwiaty albo otrzymać voucher na romantyczną kolację dla dwóch osób. Program nadawany będzie na żywo w każdą niedzielę o godz. 16:00 , a poprowadzą go Dagmara Kajdel – wokalistka Polskiej muzyki dance i Romek Wrzosek – wieloletni dziennikarz muzyczny.